L - S T R E A M ( L S M )

ВИХОВАННЯ НАСТУПНОГО ПОКОЛІННЯ МОРЯКІВ

Протягом останніх 14 років набір кадетів був ключовим фактором для нашого зростання та успіху як бізнесу. Наші старші офіцери працюють з нами щонайменше 10 років.

НАША КАДЕТСЬКА ПРОГРАМА

Зараз у нас є посади кадетів машинного відділення, посади палубних курсантів та посади кадетів з електротехніки для нашої програми кадетів, яка була запроваджена в 2012 році. Наш керуючий директор, Леонід Монюк, радий вітати нових кадетів на борту, та продовжити нашу традицію розвитку талантів усередині компанії.

ЧИ ВИ КОЛИСЬ ЗАДУМУВАЛИСЯ ПРО МОЖЛИВІСТЬ СТАТИ ШТУРМАНОМ НА КОРАБЛІ?

Ми віримо, що добре підготовлений морський персонал має вирішальне значення для успіху нашої компанії, тому ми маємо комплексну програму розвитку кар’єри, яка включає набір і навчання курсантів за різними дисциплінами. Бути моряком на судні, яке торгує по всьому світу, є винятковою посадою, і ми цінуємо навички та досвід, які наші курсанти приносять нашій компанії. Як кадет ви отримаєте достатню підтримку та керівництво, розвиваючи свої навички та вивчаючи індустрію судноплавства зсередини. Щоб досягти успіху, ви повинні бути вмотивованими, гнучкими та захопленими роботою на морі. Безпека є для нас головним пріоритетом, і ми очікуємо, що всі кадети поділятимуть нашу увагу до безпеки та будуть командними гравцями. Якщо у вас є бажання вчитися та ви бажаєте переслідувати кар’єру на морі, можливо, ви матимете все необхідне, щоб приєднатися до флоту.