L - S T R E A M ( L S M )
Переваги

Основні переваги

Переваги

Партнери

L-Stream Ltd співпрацює з провідними судновласницькими компаніями з Німеччини, Данiї, Норвегії, Голландії, Японії та Сінгапуру. Ми пишаємось високою якістю послуг, що надаються, професіоналізмом співробітників, які відповідають стандартам, та вимогам судновласників.

Екіпаж

База даних L-Stream Ltd нараховує більш, ніж 43 000 моряків, із великим досвідом роботи в морській індустрії. Тому ми успішно реалізуємо одну зі своїх першочергових завдань — комплектацію екіпажа кваліфікованими кадрами, що мають необхідні навички та досвід.

Надійність

Морське агентство L-Stream Ltd сертифіковано класифікаційним товариством BureauVeritas відповідно вимогам ISO 9001–2008, а також відповідно до Міжнародної конвенції про працю в морському судноплавстві (MLC2006 Reg 1.4).

Якість

Якщо казати про діяльність компанії на міжнародному ринку, то для наших партнерів і судновласників ISO 9001 також є залогом надійності і прозорості системи менеджменту якості в компанії.

Репутація

Ми закріпили за собою репутацію компанії, що надає професійні послуги у сфері морського судноплавства в усьому світі. Якщо ви хочете працювати в дружній атмосфері з сильною культурою безпеки, як частина ефективної команди, яка успішно працює над нашими спільними цілями, зв’яжіться з нами.

Кредо

Великий досвід
Вигідні можливості
Перспективні кандидати