L - S T R E A M ( L S M )
L-Stream Ltd (LSM)” надає персонал з необхідними навичками для захисту цінної репутації наших клієнтів. Наші конкурентоспроможні ставки оплати праці, положення та умови гарантують щасливу та задоволену команду, що підтверджується нашими завидними показниками утримання екіпажу на всіх рівнях.

Наш пакет крюінгу включає будь-які або всі послуги, перелічені нижче, структуровані відповідно до індивідуальних вимог будь-якого клієнта:

1. Рекрутинг

2. Попереднє працевлаштування

3. Працевлаштування

4. Управління утриманням

5. Підготовка та супровід курсантів

L-Stream Ltd (LSM) сприяє професійному розвитку молодих моряків. Як передумова для розгляду, кандидати повинні закінчити три роки академічної програми морської академії. Щоб отримати право на зарахування до кадетської програми, кандидати повинні пройти ретельний процес перевірки та відбору в академії, а також у нашому офісі. Після успішного завершення цього етапу курсанта призначають на судно L-Stream Ltd (LSM) для першого контракту, щоб отримати досвід на судні в якості стажиста молодшого офіцера. На борту капітан або головний інженер несе відповідальність за план навчання та забезпечення того, щоб курсант мав можливість продемонструвати та задокументувати завдання та досягнуті навички. Позитивна оцінка продуктивності та додатковий період морської служби необхідні перед тим, як бути рекомендованим для наступного контракту чи наступної посади.