L - S T R E A M ( L S M )

Якість

Рівень утримання екіпажу та офіцерів із самого початку був однією з наших головних переваг. Загалом показник 92 відсотки для офіцерів і 97 відсотків для екіпажу ми підтримували протягом останніх трьох років.

Оперативність

Наш офіс розташований у центрі міста Одеси, що дозволяє оперативно обробляти будь-які питання, пов’язані з процесом нашої роботи.

Досвід та знання

Наш досвід та знання морської галузі дозволяють нам вести справи вигідно для нас і наших партнерів. Ми встановили ділові й партнерські відносини з державними морськими установами, підприємствами та учбовими закладами.

Менеджмент

Менеджмент  L-Stream Ltd надає надійні та ефективні рішення з управління у сфері крюїнгу. Ми працевлаштовуємо кваліфікованих моряків, що бажають працювати відповідно до західноєвропейських стандартів та в змішаних екіпажах.

Зв’язки

Ми уклали контракти з усіма українськими торговими портами: Одеси, Чорноморська, Південного та Миколаєва — що дозволяє надавати допомогу нашим партнерам у разі змін екіпажів у цих портах.

Екіпажі

Пріоритетом компанії є пошук та працевлаштування екіпажів високого рівня. За останні роки ми придбали багато нових партнерів, що задоволені всім спектром наших послуг, нашою оперативністю у вирішенні будь-яких питань.

Співробітники

Управління L-Stream Ltd (LSM) здійснює команда висококваліфікованих і досвідчених професіоналів, що мають багаторічний досвід роботи в судноплавних компаніях і набули необхідні знання для виконання складних завдань у сфері крюїнгу.

Справжні люди
Справжній досвід
Справжні можливості

Наша компанія працює з такими типами суден:

  • Small, Handysize, Lakesize, Handymax, Panamax, Post-Panamax & Cape cize BULK CARRIERS
  • CONTAINER Vessels from 200 TEU to 14400 TEU
  • Oil Tankers
  • LNG/LPG
  • VLCC
  • Chemical tankers
  • Heavy Lift Vessels
  • Multy-purpose vessels
  • General cargo vessels
  • Offshore vessels

Структура компанії L-Stream Ltd (LSM)

Місія “L-Stream Ltd» — якісне надання нашим клієнтам послуг найвищої якості. Ми прагнемо задовільнити та перевершити потреби й очікування наших клієнтів у разі створення міцних ділових відносин і стратегічного партнерства в галузі. Наші послуги дозволяють нашим клієнтам ефективно максимізувати вигоду від їхніх активів: суден та людей.

Іноваційна, універсальна та надійна компанія, із сильним відчуттям корпоративної та соціальної відповідальності, наша чудова репутація ґрунтується на нашій ефективності, гнучкості та сумлінності.

Для допомоги в цьому процесі «L-Stream Ltd» залучає агентства Transco travel & Aquaservice Ltd, що надають нам 24-годинні дорожні рішення для задовільнення непередбачених вимог морського сектору.