L - S T R E A M ( L S M )
Відгуки

Що про нас пишуть

Відгуки

Я працюю p L-Stream з 2009 року, Леонід Іванович прийняв мене курсантом, ще коли я навчався в морській академії. Після одного курсантського плавання (6 місяців) мені одразу запропонували посаду електрика у німецьких власників. Зараз я працюю на контейнеровозах ETO з іншими власниками, і я дуже задоволений. Особливо хочу відзначити ставлення та увагу менеджерів – будь-які питання та прохання вирішувалися максимально швидко, дуже гарне людське ставлення, якого не зустрінеш навіть у великих данських компаніях (досвід був). У цьому крюінгу немає політики «дай гроші за місце», якщо ти володієш англійською на середньому рівні – робота для тебе знайдеться. Загалом висловлюю величезну вдячність Леоніду Івановичу та керівникам за відмінну роботу протягом багатьох років. Якщо ви шукаєте роботу, ви не пошкодуєте, що прийшли.

Я працюю в цій крюінговій компанії 7 років. Я починав курсантом і працював у німецькій компанії. Про постачання і ставлення до співробітників, німців і говорити нема чого … Крюінг завжди працює чітко і вчасно. Лише після приїзду додому, через 2 дні, я вже знаю, на якому кораблі поїду і коли. Дуже зручно для планування відпустки заздалегідь. Ніяких додаткових гонорарів, хабарів і «відкатів» не потрібно, що в наш час, звичайно, великий плюс (чув багато різного від колег про різний крюінг). Ну а для мене відправка максимально проста. Подзвонили, сказали коли рейс, які документи треба мати з собою, все на електронну пошту. За всіма необхідними документами, візами та іншими радощами нашої роботи – все виходить без моєї участі. Чітко, лаконічно, для тих, хто цінує свій час і хорошу стабільну роботу… і звичайно ж нормальне ставлення крюінгового персоналу х))

З 2018 року я працюю в Orion Reederei через L-Stream. Приємна та доброзичлива атмосфера в офісі від прийому до керівництва. Менеджери завжди привітні та уважні до запитів. Завжди існує «контакт» між екіпажем і моряком, поки він знаходиться в морі. Екіпажі Orion Reederei багатонаціональні, я вважаю це великим плюсом у своїй роботі. А також можливість завжди бути на зв’язку з рідними і близькими, завдяки наявності на борту судна Інтернету.

Відмінний крюінг. Працюю з 2017 року. Радує відмінне ставлення до моряків. Крюїнг надає всі послуги без посередників і будь-яких комісій. Для курсантів з високою успішністю можливе працевлаштування через практикум ХДМА. Працював на кораблях Orion Reederei. Компанія стабільна та сумлінна. Запас кораблів достатній. Заробітна плата конкурентна і виплачується без затримок. Зміни екіпажу вчасні навіть у часи COVID-19. Діє система бонусів та надбавок до заробітної плати. Я планую працювати з ними в майбутньому.

Хороший крюінг. Я з ними з 2017 року і я щасливий. Приємний персонал, всі організаційні моменти можна здійснити по телефону та електронною поштою, не потрібно постійно їздити в Одесу (я іногородній). Місце для проходження медогляду не нав’язують. Все офіційно та легально, без «агентських» комісій. Зарплата завжди вчасна, кар’єрний ріст є. Є курсантська програма (для електриків теж!!!!!).

Я працюю з L-Stream 9 років. Прийшов до них курсантом ще у 2011 році, на даний момент став уже другим інженером. Гарне кар’єрне зростання в стабільній німецькій компанії. В офісі все досить чітко і швидко, як в питаннях підготовки документів для вильоту і оформлення віз, так і деталі по перельоту. Співробітники в офісі кваліфіковані, в найкоротші терміни дадуть відповідь і допоможуть з будь-якого питання, і не буде моментів, коли ти вже стоїш в аеропорту і тобі кажуть «ми про вас забули». Леонід Іванович грамотний керівник, він зорієнтує, на якому кораблі краще йти. В офісі не було жодного натяку на відкат, все працює чітко, спокійно та стабільно. Чудовий крюінг, буду з ними співпрацювати і надалі.