Компанія працює з такими типами суден:

 • Bulkers DWT 4,000 mt – 187,000 mt
 • General Cargo vessels
 • Container vessels   300-6200 TEU
 • Chemical tankers
 • Oil and Product tankers
 • LPG
 • Off-shore fleet

L-Stream Ltd” співпрацює з провідними судновласницькими компаніями Німеччини, Італії, Норвегії, Голандії, Японії та Сингапуру. Ми пишаємось високою якістю послуг, що надаються, професіоналізмом співробітників, що відповідають стандартам та вимогам судновласників.

Чому L-Stream Ltd

Менеджмент

Менеджмент  L-Stream Ltd надає надійні та ефективні рішення з управління у сфері крюїнгу. Ми працевлаштовуємо кваліфікованих моряків, що бажають працювати відповідно до західноєвропейських стандартів та в змішаних екіпажах.

Досвід та знання

Наш досвід та знання морської галузі дозволяють нам вести справи вигідно для нас і наших партнерів. Ми встановили ділові й партнерські відносини з державними морськими установами, підприємствами та учбовими закладами.

Зв’язки

Ми уклали контракти з усіма українськими торговими портами: Одеси, Чорноморська, Південного та Миколаєва — що дозволяє надавати допомогу нашим партнерам у разі змін екіпажів у цих портах.

Оперативність

Наш офіс розташований у центрі міста Одеси, що дозволяє оперативно обробляти будь-які питання, пов’язані з процесом нашої роботи.

Екіпажі

Пріоритетом компанії є пошук та працевлаштування екіпажів високого рівня. За останні роки ми придбали багато нових партнерів, що задоволені всім спектром наших послуг, нашою оперативністю у вирішенні будь-яких питань.

Співробітники

Управління L-Stream Ltd здійснює команда висококваліфікованих і досвідчених професіоналів, що мають багаторічний досвід роботи в судноплавних компаніях і набули необхідні знання для виконання складних завдань у сфері крюїнгу.

Наші партнери

Коли мова заходить про персонал та професійні рішення, варто працювати з людьми, яких ви знаєте та яким довіряєте.

© L-Stream Ltd

Стисла інформація та структура L-Stream Ltd

Місія “L-Stream Ltd» — якісне надання нашим клієнтам послуг найвищої якості. Ми прагнемо задовільнити та перевершити потреби й очікування наших клієнтів у разі створення міцних ділових відносин і стратегічного партнерства в галузі. Наші послуги дозволяють нашим клієнтам ефективно максимізувати вигоду від їхніх активів: суден та людей.

Іноваційна, універсальна та надійна компанія, із сильним відчуттям корпоративної та соціальної відповідальності, наша чудова репутація ґрунтується на нашій ефективності, гнучкості та сумлінності.

Для допомоги в цьому процесі «L-Stream Ltd» залучає агентства Transco travel & Aquaservice Ltd, що надають нам 24-годинні дорожні рішення для задовільнення непередбачених вимог морського сектору.

Структура компанії “L-Stream Ltd» Клікнути, щоб подивитись структуру

Наша Компанія — акредитований агент для подання морських документів Ліберії та Маршалових островів..

© L-Stream Ltd

Корпоративні принципи роботи компанії L-Stream

 • Позиціонуємо себе, як надійного партнера в наданні високого рівня послуг.
 • Прагнемо, щоби наші партнери були поза конкуренцією, і додаємо до цього максимум зусиль.
 • Через те, що ми є ключовим партнером, допомагаємо зміцнити добробут тих, хто обрав L-Stream Ltd серед інших компаній, що надають подібні послуги. Наше існування залежить від наявності клієнтів, що цінять наші послуги більше, ніж послуги наших конкурентів. Ми прагнемо стати ключовим партнером для наших клієнтів, і хочемо, щоби наші послуги робили значний внесок для них.
 • На нашу думку, бізнесу корисна соціальна відповідальність. Ми хочемо покращити життя людей, тому надаємо нашим співробітникам та їхнім сім’ям надійне забезпечення, чим допомагаємо зміцнити соціальні зв’язки. Ми також допомагаємо молодим людям отримати освіту та забезпечуємо їм краще майбутнє.
 • Ми пропонуємо перспективну роботу й відмінні можливості для кар’єрного росту для наших людей, і нам подобається те, що ми робимо. Врешті решт, успіх наших клієнтів — це наш успіх. Як довгострокові партнери, ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами й постійно прагнемо до іновацій та вдосконалення.
 • Ми намагаємось отримати максимальну операційну та управлінську інформацію про флот наших клієнтів, щоби забезпечити їхні суда відповідним екіпажем і врахувати будь-які додаткові потреби.
 • Гнучкість під час надання кожному клієнту індивідуального рішення є однією з наших найважливіших цілей
 • Постійно доступна база даних є тісним зв’язком з екіпажем та судном, а також важливим інструментом для виконання вимог МКУБ наших клієнтів